O nas

POCIEJ, DUBOIS, KOSIŃSKA - KOZAK kontynuuje tradycje powstałej w 1990 roku Kancelarii Adwokackiej Lawyer Service. Po zmianie pokoleniowej, która dokonała się w 1995 roku, Kancelarię przejęli młodzi adwokaci – wychowankowie Lawyer Service. W 1998 roku do grona wspólników dołączyli Elżbieta Kosińska – Kozak, Dorota Kulińska, Piotr Kuliński. Od 2004 roku wspólnikami Kancelarii pozostają; adwokat Aleksander Pociej, adwokat Jacek Dubois i radca prawny Elżbieta Kosińska- Kozak. Od 2011 wspólnikami Kancelarii są: Jacek Dubois, Elżbieta Kosińska- Kozak i Krystyna Pociej- Gościmska. Aleksander Pociej - jeden z założycieli Kancelarii - od 2011 roku pełni zaszczytną funkcję Senatora Rzeczypospolitej Polskiej.    

POCIEJ, DUBOIS, KOSIŃSKA - KOZAK to jedna z pierwszych firm prawniczych w Polsce, która obok tradycyjnej obsługi świadczonej przez adwokatów, zainicjowała kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych.

POCIEJ, DUBOIS, KOSIŃSKA - KOZAK łączy dziś długoletnią tradycję oraz prawnicze doświadczenie z młodością i dynamizmem działania, co pozwala w dobie coraz silniejszej konkurencji dostosować nasze usługi do najwyższych wymagań rynku i naszych Klientów.

POCIEJ, DUBOIS, KOSIŃSKA - KOZAK oraz ich partnerzy i konsultanci są członkami Okręgowych Rad Adwokackich oraz Izb Radców Prawnych, co gwarantuje wykonywanie obsługi prawnej zgodnie z zasadami etyki zawodowej tych korporacji.

POCIEJ, DUBOIS, KOSIŃSKA- KOZAK to profesjonalna polska firma prawnicza, która posiada wszelkie kwalifikacje, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie, a co za tym idzie reprezentować krajowe i zagraniczne firmy oraz klientów indywidualnych we wszystkich dziedzinach prawa.

POCIEJ, DUBOIS, KOSIŃSKA - KOZAK według specjalistycznych rankingów, od wielu lat znajduje się w gronie największych polskich firm prawniczych, zatrudniając na stałe ponad 20 osób. Obsługa prawna Klientów prowadzona jest w językach: polskim, angielskim i francuskim.

POCIEJ, DUBOIS, KOSIŃSKA - KOZAK to jedna z trzech najstarszych i nadal istniejących dużych polskich firm prawniczych.